پکیج پروژه محور تاسیسات (طراحی، محاسبات و نظارت)- شماره 2

بسته جامع طراحی نظارت تاسیسات شماره 2 بنا بر خلاهایی که در کشور به هنگام طراحی و نظارت پروژه ها احساس شده آماده و تهیه شده است، در این پکیج جامع سعی شده با نگاهی پروژه محور سعی در انتقال مفاهیم به صورت کاربردی و پروژه محور و اجرایی داشته باشیم که پس از مطالعه هر کتاب قادر باشید کلیه محاسبات هر پروژه مشابهی را انجام دهید. در این پکیج جامع و اجرایی به 7 موضوع بسیار مهم پرداخته ایم که سر فصل های آن به شرح ذیل می باشد (گرمایش از کف، داکت اسپلیت و VRF، آشپزخانه صنعتی، اسپرینکلر ها،تهویه و اگزاست پارکینگ، سایزینگ لوله های آبرسانی و فاضلاب ، محاسبات موتورخانه استخر)

سرفصل های بسته جامع شماره 2 طراحی نظارت پروژه محور:

1-  کتاب محاسبات، طراحی و نکات نظارتی و اجرایی گرمایش از کف با نرم افزار (پروژه محور 0 تا 100): در این کتاب به صورت پروژه محور خلاهایی که در کتابهای بیشماری که در کشور و در پروژه ها احساس می گردید پوشش داده ایم. در این کتاب با استفاده از نرم افزار محاسبات گرمایش از کف در قالب یک پروژه واقعی به محاسبات، سایزینگ لوله ها، زونبندی، جانمایی کلکتور، محاسبات مبدل حرارتی، محاسبات پمپ، تشریح مقایسه سیستم ترموستاتیک و دستی پرداخته ایم.

 

2-کتاب محاسبات داکت اسپلیت و VRF (پروژه محور 0 تا 100) : در این کتاب به صورت پروژه محور با رویکردی اجرایی و طراحی به حل 3 پروژه به صورت 0 تا 100 به طراحی کانال، انتخاب دریچه، محاسبات دریچه اسلوت، بررسی نکات اجرایی و طراحی داکت اسپلیت پرداخته ایم. در بخش دوم کتاب به نکات اجرایی سیسم VRF و مزایا و محدودیت های این سیستم و سایزینگ لوله های VRF به صورت نرم افزاری و محاسبات دستی پرداخته ایم.

 

3- کتاب محاسبات تهویه و اگزاست فن با نرم افزار انتخاب فن (آشپزخانه صنعتی، استخر و جکوزی، فشار مثبت راه پله، برج های بلند مرتبه ): در این کتاب به محاسبات کامل تهویه و اگزاست آشپزخانه صنعتی به صورت یک پروژه واقعی به مسایلی همچون هودهای دوجداره، فیلتر چربیگیر، محاسبات هد و دبی فن ها و تامین هوای جبرانی پرداخته شده و در بخش دوم کتاب به سیستم های توزیع و تخلیه، محاسبه هد و دبی فن تخلیه هوای استخر به صورت یک پروژه وافعی پرداخته شد و در قسمت سوم کتاب نیز به محاسبات و طراحی فن فشار مثبت راه پله براساس ضوابط آتش نشانی و NFPA  و در بخش چهارم کتاب به محاسبات و طراحی آشپزخانه، سرویس و حمام در برج های بلند مرتبه و نحوه زونبندی و محاسبات فن ها پرداخته ایم.

 

4- کتاب  سایزینگ لوله های آبرسانی، فاضلاب و محاسبات سپتیک تانک (پروژه محور): بارها و بارها شاهد آن بوده ایم که عزیزان در زمان هنگام سایزینگ لوله های آبرسانی دچار مشکل می شوند و سایز لوله های که بعضا محاسبه می کنند اجرایی نیست، در این کتاب با رویکرد اجرایی و کاربردی در قالب یک پروژه برج مسکونی به سایز لوله های آبرسانی و رایزر دیاگرام و لوله های داخل موتورخانه پرداخته ایم.در فضل دوم کتاب به طور کامل روش های تخلیه فاضلاب که شامل (اگو شهری، چاه جذبی، سپتیک تانک، پکیج تصفیه فاضلاب) می باشد پرداخته ایم. در ادامه به روش سایزینگ لوله فاضلاب، ونت ، آب باران نیز پرداخته شده و علاوه بر آن به محاسبات کامل سپتیک تانک، چربیگیر آشپزخانه صنعتی و روش های دفع پساب سپتیک . در بخش دوم که مربوط به فاضلاب می باشد به مانند بخش اول کتاب به صورت پروژه محور به سایزینگ لوله ها پرداخته شده است.

 

5- کتاب محاسبات و طراحی اسپرینکلر و جعبه آتش نشانی (پروژه محور): در این کتاب به صورت پروژه محور روش های لوله کشی اسپرینکلر، تقسیم بندی اسپرینکلرها، سایزینگ لوله ها براساس جداول از پیش تعیین شده و محاسبات هیدرولیکی، محاسبات هد و دبی پمپ اسپرینکلر، ضوابط جانمایی اسپرینکلر و جعبه آتش نشانی مطابق با ضوابط آتش نشانی و NPFA13 و حل 2 پروژه نمونه پرداخته ایم.

 

6-دفترچه محاسبات موتورخانه استخر به همراه نقشه (پروژه محور): در این دفترچه محاسبات به محاسبات کامل تجهیزات موتورخانه یک پروژه واقعی استخر پرداخته ایم. در ابتدا به محاسبات حجم آب استخر و جکوزی پرداخته شده و پس از آن به محاسبه و انتخاب فیلتر شنی، مبدل حرارتی و پمپ های تصفیه استخر جکوزی و مدار جت نازل جکوزی بپردازیم. در ادامه این دفترچه محاسبات کاربردی به انتخاب دیگ، سایز دودکش، انتخاب مشعل، پمپ های موتورخانه و منابع انبساط بپردازیم. علاوه بر موارد اشاره شده نقشه های DWG استخر،جکوزی و موتورخانه در فایل های ضمیمه همراه دفترچه محاسبات قرار داده شده است. به جرات با استفاده از این دفترچه محاسبات و نقشه های ضمیمه شده قادر خواهید بود پروژه های که دارای استخر می باشند را به طور کامل محاسبات و انتخاب دستگاه کنید و در انتها متناسب با شرایط پروژه نقشه های اجرایی ارایه کنید.

 

7-کتاب محاسبات اگزاست پارکینگ با نرم افزار (پروژه محور): در این کتاب به ابتدا به ضوابط و چیدمان جت فن ها، محاسبات جت فن ها، مقایسه روش تهویه کانالی و جت فن، سرعت در شبکه کانالکشی، چیدمان و تعداد فن ها، محاسبات تهویه پارکینگ در دو حالت حریق و کارکرد عادی پرداخته شده است و در ادامه به صورت پروژه محور به محاسبات یک پارکینگ پرداخته ایم و فن های اگزاست و هوای تازه پارکینگ با استفاده از نرم افزار انتخاب فن از فن های کلاس F300  انتخاب شده است.

 

2 گزارش فاز یک شامل:

برخی از امتیازات این بسته جامع شماره 2:

📣 در این پکیج بدون نیاز به هیچ دوره آموزشی 0 تا 100 به محاسبات کلیه بخش های تاسیسات مسلط خواهید شد.

📣در این پکیج شما قادر خواهید بود به محاسبات و طراحی گرمایش از کف با نرم افزار کاملا مسلط شوید.

📣 در این پکیج شما قادر خواهید بود به سایزینگ لوله های آبرسانی، فاضلاب و روش دفع فاضلاب کاملا مسلط شوید.

📣در این پکیج شما قادر خواهید بود به محاسبات هود های آشپزخانه صنعتی با نرم افزار مربوطه کاملا مسلط شوید.

📣در این پکیج شما به محاسبات موتورخانه و انتخاب تک تک دستگاه ها مسلط شده و قادر خواهید بود زین پس پروژه های مشابه را طراحی کنید.

📣در این پکیج شما قادر خواهید بود به محاسبات اسپرینکلر و محاسبات تهویه و اگزاست پارکینگ مسلط شوید .

📣در این پکیج شما قادر خواهید بود به محاسبات و طراحی سیستم داکت اسپلیت و VRF مسلط شده و پروژه های مشابه را طراحی کنید.

📣کلیه آموزش های موجود در کتاب همراه با مثال های کاربردی و اجرایی می باشد.

📣در کتاب فوق علاوه بر نکات طراحی به نکات اجرایی پرداخته شده،که این مهم نظر خیلی از مخاطبان را به خود جلب کرده است.

📣کلیه محتویات آموزشی به صورت مصور رنگی می باشد که این مهم با استقبال زیادی از خوانندگان کتاب مواجه شده است.

📣به لحاظ جامعیت و محتوای مطالب ارایه شده مورد تایید بسیاری مشاوران تراز اول کشور می باشد.

📣کتاب فوق اولین کتاب موجود در کشور می باشد که به طور کامل و اجرایی به مسایل طراحی و نکات اجرایی پرداخته است.

📣با هزینه بسیار اندک قادر خواهید بود در این زمینه به پیشرفت قابل قبول و مثال زدنی برسید.

 

Image result for ‫وکتور کتاب‬‎کتابهای مشابه(روی لینک ها کلیک کنید).

 📣 بسته آموزشی جامع پکیج 7 کتاب طراحی، نظارت و محاسبات تاسیسات – شماره 1
📣 کتاب محاسبات گرمایش از کف 
📣 کتاب محاسبات تهویه و اگزاست اشپزخانه 
📣 کتاب محاسبات و طراحی اطفا حریق 

3box

مبلغ قابل پرداخت: 998,000 تومان
(شامل 50% تخفیف)

مبلغ بدون تخفیف: 1,996,000 تومان

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید:

حجم فایل نام فایل
286MB tasisat2.zip
48 پاسخ
 1. رضا بهبودی
  رضا بهبودی says:

  سلام. ممنون میشم تفاوت پکیج۱ که پارسال ارائه شد رو با این پکیج بفرمایید. سپاس فراوان

  پاسخ
  • مدیریت
   مدیریت says:

   با سلام و عرض تبریک سال نو، خیلی از عزیزان در خصوص تفاوت این دو پکیج سوال پرسیده بودند، این دو پکیج مکمل یکدیگر می باشند به گونه که سعی کرده ایم در این دو پکیج شماره 1 و 2 نیازهای تاسیساتی را در بخش طراحی، محاسبات و نکات اجرایی و نظارتی شناسایی کنیم و در پکیج ها قرار دهیم. به گونه ی که این دو پکیج باهم 95 درصد نیازهای تاسیساتی عزیزان را در بخش طراحی محاسبات و اجرا را پوشش می دهد. سعی شده در این دو پکیج از سایز لوله ابرسانی و فاضلاب تا لوله های موتورخانه، محاسبات موتورخانه استخر و طراحی استخرها، طراحی و محاسبات اسپرینکلر و جعبه ها، محاسبات تهویه اگزاست پارکینگ ها طبق استانداردهای اتش نشانی و محاسبات و کانال کشی پروژه های داکت اسپلیت و هواساز و محاسبات گرمایش از کف و نکات اجرایی و طراحی، انتخاب اگزاست فن برای پروژه های مختلف به همراه نکات کانالکشی و طراحی با نرم افزار انتخاب اگزاست فن و طراحی کانال برای پروژه های مختلف همچون استخرها، اسپزخانه و حمام در پروژه های مسکونی و برج، آشپزخانه های صنعتی و فن های فشار مثبت راه پله و انتخاب هواساز و محاسبات کریر و خیلی از سرفصل های دیگر را پوشش دهد و در این شرایط کشور که با کرونا درگیر شده فرصت مناسبی است عزیزان به مطالعه هر دو پکیج بپردازند. امید است با مطالعه دقیق این دو پکیج قطعا عزیزان قادر خواهند بود پروژه های پیش روی خودتان را طراحی و اجرا کنید. بدون نیاز به هیچ دوره آموزشی 0 تا 100 تاسیسات یک ساختمان با هر کاربری که مد نظر عزیزان می باشد در این دو پکیج پوشش داده شده است.

   پاسخ
  • مدیریت
   مدیریت says:

   سعی شده در این دو پکیج به مواردی پرداخته شود که نیازهای تاسیساتی عزیزان را پوشش دهد، کتابهای موجود در بازار معمولا به گونه است که پس از مطالعه نمی توان با آن به طراحی پروژه ها پرداخت، ما در این دو پکیج سعی کردیم با ادغام طراحی و محاسبات و اجرا کتاب های کاربردی و پروژه محور تالیف کنیم که پس از مطالعه با اعتماد به نفس دو برابر به طراحی و اجرا بپردازیم. سعی مولفین این بوده با استفاده از تجربیات خود و استفاده از استانداردهای مطرح در دنیا اموزشی کاربردی و پر محتوا ارایه کنند که نیازهای عزیزان پوشش داده شود. به جرات می توان گفت با مطالعه این دو پکیج بی نیاز از مطالعه کتابهای دیگر و حتی گذراندن دوره های تخصصی خواهید شد. و عزیزان پس از مطالعه پروژه های مسکونی، اداری، تجاری، برج و سایر کاربری ها را به راحتی انجام خواهند داد. شعار ما عملمان است که در 14 کتاب تالیفی در دو پکیج 1 و 2 ارایه کرده ایم.

   پاسخ
 2. رضا بهبودی
  رضا بهبودی says:

  ممنون از پاسخ جامع و کامل شما. بعبارت دیگر در پکیج ۲ بیشتر به بحث نظارت و اجرا پرداخته شده است؟

  پاسخ
 3. ه.ه
  ه.ه says:

  باسلام
  من این مجموعه رو خریدم ولی در مرحله پرداخت انگار سایت دچار مشکل شد و وجه از حسابم کم شد ولی به سایت منتقل نشدم و لینک دانلود هم برام ایمیل نشد. رسید پرداخت رو هم دارم اگه نیازه بفرستم براتون. ممنون میشم پیگیری کنین

  پاسخ
 4. عمار
  عمار says:

  سلام
  ما پکیج شماره ۲ رو سفارش بدیم کافیه؟
  یا باید شماره ۱ که پارسال بوده رو هم سفارش بدیم؟
  یا همین شماره ۲ رو داشته باشیم خیلی کمک کننده است؟

  پاسخ
  • مدیریت
   مدیریت says:

   سلام خیلی از عزیزان این سوال رو مطرح کردند. این دو پکیج مکمل هم هستند پیشنهاد ما تهیه کردن هر دو پکیج هستش که به مناسبت عید نوروز هر کدام ۴۰ درصد تخفیف دارد. اگر پکیج ۱ رو قبلا تهیه کردیدشماره ۲ رو تهیه کنید و اگر هبچ کدام را تهیه نکردین سرفصل ها را مشاهده کنید هر کدام که فعلا نیازتون رو براورده میکنه تهیه کنید و پکیج بعدی رو هر زمان نیاز داشتین

   پاسخ
 5. Mehran pfl
  Mehran pfl says:

  سلام
  برای یادگیری تاسیسات از صفر
  آیا این پکیج ها کمک می کنه ؟ یا نیاز به پیش نیاز هست ؟

  بنده دانشجوی ارشد تبدیل انرژی هستم
  و در مقطع کارشناسی دروس تهویه مطبوع و تبرید رو پاس کردم و هیچ اطلاعات دیگه ای ندارم
  آیا این ها کفایت می کنه؟

  پاسخ
  • مدیریت
   مدیریت says:

   سلام، بله قطعا چون ما این دو پکیج را با محوریت ادغام طراحی محاسبات و اجرا تالیف کرده ایم که عزیزان در هر سطحی از تاسیسات باشند با مطالعه این کتابهای پروژه محور بتوانند بعد از آن پروزه های خودشون رو طراحی و اجرا کنند. در کتاب ها پروژه هایی قرار داده شده که همه اجرایی می باشند و شما عزیزان رو بی نیاز میکنه از مطالعه کتابهای دیگر و همچنین دوره های اموزش حضوری که در این شرایط فعلی کشور به جهت ویروس کرونا هم چندان شرایط مساعد نخواهد بود.

   پاسخ
 6. امیر
  امیر says:

  سلام
  بنده دیشب فایل رو خریداری کردم و موقع دانلود یه مشکلی پیش اومد و تو اواسط دانلود قطع شد
  الان که توی ایمیلم میرم که دوباره دانلود کنم هشدار میده که
  “این فایل دارای محدودیت دانلود می باشد”

  پاسخ
 7. فرید
  فرید says:

  سلام
  تمامی کتاب ها فارسی هستند؟ اگر سوالی در حین خواند کتاب بوجود بیاد چطوری میتونیم باهاتون در ارتباط باشیم؟

  پاسخ
  • مدیریت
   مدیریت says:

   سلام مهندس جان بله کاملا فارسی. سوال خیلی خوبی مطرح کردین
   ابتدا هر کتاب شماره تماس مولف و ایمیل درج شده در نلگرام و واتساپ میتونین سوالاتتون پیرامون کتاب رو از مولف مطرح کنید.

   پاسخ
  • مدیریت
   مدیریت says:

   مهندس جان ایمیل و پوشه spam دوباره چک بفرمایید، منتها حتما با کامپیوتر. این مشکل قدری بخاطر سرعت پایین نت هست که این دو سه روزه بسیارم اذیت کرده

   پاسخ
 8. محمد
  محمد says:

  مهندس جان سلام
  من بسته را خریداری کردم و ایمیل هم شد. تا 24 درصد دانلود شد و متوقف شد الانم میزنم میگه محدودویت دانلود داری و نمیشه
  الان چیکار باید کرد؟

  پاسخ
  • مدیریت
   مدیریت says:

   سلام. خیلی راحته. کافیه روی قسمت نارنجی قیمت محصول کلیک کنید. بعد از آن ایمیل و مشخصات خودتونو وارد کنید بعد از تهیه فایل به ادرس ایمیلتون ایمیل میشود.

   پاسخ
 9. S
  S says:

  با سلام
  ببخشید فایل به همراه آموزش نرم افزار است؟یا فقط نکات محاسبات و … است.
  اگر هست چه نرم افزاری را آموزش میدهد؟

  پاسخ
  • مدیریت
   مدیریت says:

   سلام باتوجه به اینکه در این کتاب به محاسبا و طراحی و اجرای ۷ موضوع پرداخته شده به طبع هر کاربری الزامات نصب و طراحی و گاها نرم افزار طراحی خودش رو نیاز داره که همه نرم افزارها در کتابها قرار داده شده و شما بهدهنگام تهیه پکیج کامل با خود نرم افزار و پروزه های نمونه خواهید داشت به طوری که در همین پکیج مجموعا بیش از 30 پروژه در کتبها قرار داده شده است

   پاسخ
  • مدیریت
   مدیریت says:

   سلام مهندس عزیز ایمیل های یاهو کم کم این مشکلاتش داره بیشتر میشه. اگر ایمیلی با جیمیل برای ما ارسال کنین فایل رو به اون ایمیل براتون میفرستیم. چندین مرتبه ما ارسال کردیم ولی ایمیل های یاهو به مشکل برمیخورن

   پاسخ
 10. علی شیخ طاهری
  علی شیخ طاهری says:

  با عرض سلام
  احتراما پکیج شماره 2 را در تاریخ 17 مردادماه 99 خریداری نمودم و تا حدود 26 درصد دانلود و سپس متوقف شده و پیغام خطای تغییر مسیر سرور و محدودیت دانلود می دهد.
  خواهشمند است بررسی و درصورت امکان مسیر دانلود جدید اين پکیج را مجددا ایمیل بفرمایید.
  با تشکر

  پاسخ
 11. مهدی عبدالهی
  مهدی عبدالهی says:

  سلام من پکیج یک رو خریداری کردم ولی چرا میزنه محدودیت دانلود یا فایل انقظا شده متشکر میشم پیگری کنید

  پاسخ
 12. امیر محمدویسی
  امیر محمدویسی says:

  سلام خسته نباشید جناب لینک دانلودتون خرابه پکیج اوایو خرید خراب بود دوباره لینک دانلود رو ایمیل گردید الان پکیج دومی هم لینک خرابه لطفا پیگیری کنید ممنون

  پاسخ

ترک بک و پینگ بک

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.