آموزش طراحی تا اجرا تاسیسات ساختمان، پکیج ۲

بسته جامع کتابهای الکترونیکی pdf طراحی نظارت تاسیسات شماره 2 بنا بر خلاهایی که در کشور به هنگام طراحی و نظارت پروژه ها احساس شده آماده و تهیه شده است، در این پکیج جامع سعی شده با نگاهی پروژه محور سعی در انتقال مفاهیم به صورت کاربردی و پروژه محور و اجرایی داشته باشیم که پس از مطالعه هر کتاب قادر باشید کلیه محاسبات هر پروژه مشابهی را انجام دهید. در این پکیج جامع و اجرایی به 7 موضوع بسیار مهم پرداخته ایم که سر فصل های آن به شرح ذیل می باشد (گرمایش از کف، داکت اسپلیت و VRF، آشپزخانه صنعتی، اسپرینکلر ها،تهویه و اگزاست پارکینگ، سایزینگ لوله های آبرسانی و فاضلاب ، محاسبات موتورخانه استخر)

سرفصل های کتاب های الکترونیکی pdf بسته جامع شماره 2 طراحی نظارت پروژه محور:

1-  کتاب محاسبات، طراحی و نکات نظارتی و اجرایی گرمایش از کف با نرم افزار (پروژه محور 0 تا 100): در این کتاب به صورت پروژه محور خلاهایی که در کتابهای بیشماری که در کشور و در پروژه ها احساس می گردید پوشش داده ایم. در این کتاب با استفاده از نرم افزار محاسبات گرمایش از کف در قالب یک پروژه واقعی به محاسبات، سایزینگ لوله ها، زونبندی، جانمایی کلکتور، محاسبات مبدل حرارتی، محاسبات پمپ، تشریح مقایسه سیستم ترموستاتیک و دستی پرداخته ایم.

 

2-کتاب محاسبات داکت اسپلیت و VRF (پروژه محور 0 تا 100) : در این کتاب به صورت پروژه محور با رویکردی اجرایی و طراحی به حل 3 پروژه به صورت 0 تا 100 به طراحی کانال، انتخاب دریچه، محاسبات دریچه اسلوت، بررسی نکات اجرایی و طراحی داکت اسپلیت پرداخته ایم. در بخش دوم کتاب به نکات اجرایی سیسم VRF و مزایا و محدودیت های این سیستم و سایزینگ لوله های VRF به صورت نرم افزاری و محاسبات دستی پرداخته ایم.

 

3- کتاب محاسبات تهویه و اگزاست فن با نرم افزار انتخاب فن (آشپزخانه صنعتی، استخر و جکوزی، فشار مثبت راه پله، برج های بلند مرتبه ): در این کتاب به محاسبات کامل تهویه و اگزاست آشپزخانه صنعتی به صورت یک پروژه واقعی به مسایلی همچون هودهای دوجداره، فیلتر چربیگیر، محاسبات هد و دبی فن ها و تامین هوای جبرانی پرداخته شده و در بخش دوم کتاب به سیستم های توزیع و تخلیه، محاسبه هد و دبی فن تخلیه هوای استخر به صورت یک پروژه وافعی پرداخته شد و در قسمت سوم کتاب نیز به محاسبات و طراحی فن فشار مثبت راه پله براساس ضوابط آتش نشانی و NFPA  و در بخش چهارم کتاب به محاسبات و طراحی آشپزخانه، سرویس و حمام در برج های بلند مرتبه و نحوه زونبندی و محاسبات فن ها پرداخته ایم.

 

4- کتاب  سایزینگ لوله های آبرسانی، فاضلاب و محاسبات سپتیک تانک (پروژه محور): بارها و بارها شاهد آن بوده ایم که عزیزان در زمان هنگام سایزینگ لوله های آبرسانی دچار مشکل می شوند و سایز لوله های که بعضا محاسبه می کنند اجرایی نیست، در این کتاب با رویکرد اجرایی و کاربردی در قالب یک پروژه برج مسکونی به سایز لوله های آبرسانی و رایزر دیاگرام و لوله های داخل موتورخانه پرداخته ایم.در فضل دوم کتاب به طور کامل روش های تخلیه فاضلاب که شامل (اگو شهری، چاه جذبی، سپتیک تانک، پکیج تصفیه فاضلاب) می باشد پرداخته ایم. در ادامه به روش سایزینگ لوله فاضلاب، ونت ، آب باران نیز پرداخته شده و علاوه بر آن به محاسبات کامل سپتیک تانک، چربیگیر آشپزخانه صنعتی و روش های دفع پساب سپتیک . در بخش دوم که مربوط به فاضلاب می باشد به مانند بخش اول کتاب به صورت پروژه محور به سایزینگ لوله ها پرداخته شده است.

 

5- کتاب محاسبات و طراحی اسپرینکلر و جعبه آتش نشانی (پروژه محور): در این کتاب به صورت پروژه محور روش های لوله کشی اسپرینکلر، تقسیم بندی اسپرینکلرها، سایزینگ لوله ها براساس جداول از پیش تعیین شده و محاسبات هیدرولیکی، محاسبات هد و دبی پمپ اسپرینکلر، ضوابط جانمایی اسپرینکلر و جعبه آتش نشانی مطابق با ضوابط آتش نشانی و NPFA13 و حل 2 پروژه نمونه پرداخته ایم.

 

6-دفترچه محاسبات موتورخانه استخر به همراه نقشه (پروژه محور): در این دفترچه محاسبات به محاسبات کامل تجهیزات موتورخانه یک پروژه واقعی استخر پرداخته ایم. در ابتدا به محاسبات حجم آب استخر و جکوزی پرداخته شده و پس از آن به محاسبه و انتخاب فیلتر شنی، مبدل حرارتی و پمپ های تصفیه استخر جکوزی و مدار جت نازل جکوزی بپردازیم. در ادامه این دفترچه محاسبات کاربردی به انتخاب دیگ، سایز دودکش، انتخاب مشعل، پمپ های موتورخانه و منابع انبساط بپردازیم. علاوه بر موارد اشاره شده نقشه های DWG استخر،جکوزی و موتورخانه در فایل های ضمیمه همراه دفترچه محاسبات قرار داده شده است. به جرات با استفاده از این دفترچه محاسبات و نقشه های ضمیمه شده قادر خواهید بود پروژه های که دارای استخر می باشند را به طور کامل محاسبات و انتخاب دستگاه کنید و در انتها متناسب با شرایط پروژه نقشه های اجرایی ارایه کنید.

 

7-کتاب محاسبات اگزاست پارکینگ با نرم افزار (پروژه محور): در این کتاب به ابتدا به ضوابط و چیدمان جت فن ها، محاسبات جت فن ها، مقایسه روش تهویه کانالی و جت فن، سرعت در شبکه کانالکشی، چیدمان و تعداد فن ها، محاسبات تهویه پارکینگ در دو حالت حریق و کارکرد عادی پرداخته شده است و در ادامه به صورت پروژه محور به محاسبات یک پارکینگ پرداخته ایم و فن های اگزاست و هوای تازه پارکینگ با استفاده از نرم افزار انتخاب فن از فن های کلاس F300  انتخاب شده است.

 

2 گزارش فاز یک شامل:

برخی از امتیازات این بسته جامع شماره 2:

📣 در این پکیج بدون نیاز به هیچ دوره آموزشی 0 تا 100 به محاسبات کلیه بخش های تاسیسات مسلط خواهید شد.

📣در این پکیج شما قادر خواهید بود به محاسبات و طراحی گرمایش از کف با نرم افزار کاملا مسلط شوید.

📣 در این پکیج شما قادر خواهید بود به سایزینگ لوله های آبرسانی، فاضلاب و روش دفع فاضلاب کاملا مسلط شوید.

📣در این پکیج شما قادر خواهید بود به محاسبات هود های آشپزخانه صنعتی با نرم افزار مربوطه کاملا مسلط شوید.

📣در این پکیج شما به محاسبات موتورخانه و انتخاب تک تک دستگاه ها مسلط شده و قادر خواهید بود زین پس پروژه های مشابه را طراحی کنید.

📣در این پکیج شما قادر خواهید بود به محاسبات اسپرینکلر و محاسبات تهویه و اگزاست پارکینگ مسلط شوید .

📣در این پکیج شما قادر خواهید بود به محاسبات و طراحی سیستم داکت اسپلیت و VRF مسلط شده و پروژه های مشابه را طراحی کنید.

📣کلیه آموزش های موجود در کتاب همراه با مثال های کاربردی و اجرایی می باشد.

📣در کتاب فوق علاوه بر نکات طراحی به نکات اجرایی پرداخته شده،که این مهم نظر خیلی از مخاطبان را به خود جلب کرده است.

📣کلیه محتویات آموزشی به صورت مصور رنگی می باشد که این مهم با استقبال زیادی از خوانندگان کتاب مواجه شده است.

📣به لحاظ جامعیت و محتوای مطالب ارایه شده مورد تایید بسیاری مشاوران تراز اول کشور می باشد.

📣کتاب فوق اولین کتاب موجود در کشور می باشد که به طور کامل و اجرایی به مسایل طراحی و نکات اجرایی پرداخته است.

📣با هزینه بسیار اندک قادر خواهید بود در این زمینه به پیشرفت قابل قبول و مثال زدنی برسید.

 

Image result for ‫وکتور کتاب‬‎کتابهای مشابه(روی لینک ها کلیک کنید).

 📣 بسته آموزشی جامع پکیج 7 کتاب طراحی، نظارت و محاسبات تاسیسات – شماره 1
📣 کتاب محاسبات گرمایش از کف 
📣 کتاب محاسبات تهویه و اگزاست اشپزخانه 
📣 کتاب محاسبات و طراحی اطفا حریق 

3box

مبلغ قابل پرداخت:4,100,000 تومان
(شامل 10% تخفیف)

مبلغ بدون تخفیف: 4,500,000 تومان

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید:

حجم فایل نام فایل
286MB tasisat2.zip
18 پاسخ
 1. هما خراسانی
  هما خراسانی says:

  ممنون از پکیج خوبی که ارائه دادین تمام مطالب مهم در این بسته گنجانده شده و خیلی کامل بود.امیدوارم با کتابهای جدید این روند ادامه دار باشه🙏

  پاسخ
 2. مینا واحدی
  مینا واحدی says:

  سلام و وقت بخیر خدمتتون.یه خوبی پکیج شما اینه که هر خطش یه مطلب مفید و جدیده .من با اینکه دورتون رو هم شرکت کردم ولی باز از پکیجتون مطالب جدیدی یاد گرفتم.خداقوت بهتون.

  پاسخ
 3. محمدسلطانی
  محمدسلطانی says:

  سه سال پیش کتابهای پکیج یک خوندم و انصافاجواب کردم ازشون مخصوصا گزارش فاز یکا و پمپ و لوله کشی و موتورخانه. این پیامم دلی میزارم که بدونین تو پیشرفت کارم خیلی موثر بودین

  پاسخ
 4. رادمرد
  رادمرد says:

  سلام و وقت بخیر . بنده از مخاطبان پروپا قرص سایت و کانالتون هستم، انصافا هر زمانی محصولی تهیه کردم همه خداروشکر کاربردی و اجرایی بوده و تو کارم ازشون استفاده کردم. واقعا ممنون از تالیف کتاب جدیدتون .دستمریزاد
  خدابهتون سلامتی بده

  پاسخ
 5. پژمان اسماعیلی
  پژمان اسماعیلی says:

  سلام مهندس رحیمی عزیز
  این پکیجهای واقعا کاربردی که خیلی جمعو‌جور‌ همه نکاتی که لازمه رو‌توش گفتی، دستت درد نکنه
  ایشالله موفق تر باشی🙏🏼

  پاسخ
 6. عیسی
  عیسی says:

  سلام اقای مهندس
  اولش که کتاب های پکیج یک و دو رو تهیه کردم فکر نمیکردم خروجی بگیرم ولی وقتی مطالعه کردم برعکس چیزی که فکر میکردم شد و هر روز نکات جدیدی تو کتاب ها دیدم که خودم کار نکرده بودم. حلال کنین قضاوت زود هنگامی کردم ممنونم

  پاسخ
 7. Sina
  Sina says:

  مهندس سلام و ارادت برای پکیج 3 لحظه شماری میکنیم، شامل چه مباحثی هست و ایشالا کی منتشر میشه؟

  پاسخ
 8. مینا واحدی
  مینا واحدی says:

  سلام و وقت بخیر خدمتتون.یه خوبی پکیج شما اینه که هر خطش یه مطلب مفید و جدیده .من با اینکه دورتون رو هم شرکت کردم ولی باز از پکیجتون مطالب جدیدی یاد گرفتم.خداقوت بهتون.

  پاسخ
 9. زهرا
  زهرا says:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما و تیم حرفه ای تون.به پیشنهاد یکی از دوستام پکیج تون رو تهیه کردم و اصلا فکر نمی کردم مطالب اینقدر عالی و قابل فهم باشند.خواستم بابت مطالب مفیدتون تشکر کنم،ممنون.

  پاسخ
 10. قاسم زاده
  قاسم زاده says:

  بعد یه سال از وقتی پکیج مطالعه کروم میتونم بگم من خیلی ازسون استفاده کردم و به کارم اومده من از داکت اسپلیت استخر گرمایش کف برا پروژم استفاده کردم تشکر از زحماتتون

  پاسخ
 11. سالار
  سالار says:

  در خصوص کتاب تهویه پارکینگ ایا مثالم حل شده و انتخاب فن با نرم افزارم گفتین؟
  همینطور فن فشار مثبت راه پله و محاسبات اگزاست هود اشپزخونه صنعتی

  پاسخ
  • مدیریت
   مدیریت says:

   سلام و درود. تمامی کتابهای پکیج ۱ و ۲ همه بامثال و حل پروژه اجرایی هستن. علاوه بر محاسبات نکات اجرایی و نظارتی بسیاری در هرکتاب قرار دادا شده و سعی شده از نرم افزارهای محاسباتی و سایزینگ لوله کانال مختلفی استفادا کنیم که بعد مطالعه کامل به مباحث مسلط بشین

   پاسخ
 12. فلاح پور
  فلاح پور says:

  مثل همیشه عالی و اجرایی
  واقعیتش خلا این کتابهام همیشه حس میشد علی الخصوص اینکه با نرم افزاز هم باشه .
  ممنون از زحمات شما و تیم گنجینه

  پاسخ
 13. حمید ساروخانی
  حمید ساروخانی says:

  با توجه به فقدان کتاب های پروژه محور در خصوص طراحی تاسیسات، به واسطه مطالعه مجموعه کتب گنجینه تاسیسات و همچنین حضور در دوره های تخصصی مرتبط توانسته ام پروژه هایی را در زمینه طراحی موتورخانه و استخر شروع نمایم که ازین جهت مجموعه گنجینه تاسیسات شایسته تقدیر و احترام میباشد.

  پاسخ
 14. محمودی زاده
  محمودی زاده says:

  حسن بزرگ کتابا به نظرم خیلی سریع بدون لفافه و بدون شاخه و برگ اضافی مطلب منتقل شد‌
  ممنون از مجموعه گنجینه

  پاسخ

ترک بک و پینگ بک

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *